Se afișează postările cu eticheta us. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta us. Afișați toate postările

marți, 8 ianuarie 2013

vineri, 2 aprilie 2010

I miss you.I miss your smile



Si ii e dor de el cum nu i-a mai fost niciodata.Simte nevoia sa il aiba din nou langa ea,tinand-o in brate si facand-o ''sexy'' cum zice el.Ii e dor sa danseze fara muzica in bataia vantului.Ii e dor sa o sarute numai cum el stie.De fapt..ii e dor de tot ce are legatura cu el!




''I remember when we kissed
I still feel it on my lips
The time that you danced with me
With no music playing''